Pricing options for individuals and corporate multi-user licenses.
See Plans
Purchase complete sets of lessons in specific subjects; pricing based on the number of lessons in each set.
See Options
Purchase complete sets of Micro Lessons tailored to specific subjects.
See Lessons
Purchase individual lessons for $50.
Purchase
2 users at $1600 per year
3 users at $1600 per year
4 users at $1600 per year
5 users at $1400 per year